MLS Hankley incl REME Champs
11 October 2017
Provisional Results

Blue

Class Pos'nNameTeam/ClubTimeAge Gp
1stMaj E Andrews
MoD Abbey Wood00:50:51M45
2ndNick Nourse
NWO00:52:31M55
3rdWO2 T S McComiskie
1 RHA00:54:39M40
4thBecky Raftery
HH00:56:38W21
5th2Lt Deakin
47 Regt RA00:58:19
6thSteve Bailey
SN00:58:23M55
7thChris Pritchett
WIGHTO00:58:27M55
8thMaj C Deed
Upavon Stn01:00:39M45
9thMartin Wilson
BKO01:01:21M70
10thCameron Lamond
SN01:01:51M45
11thCharlie Turner
SLOW01:02:08M60
12thRobin Smith
SOC01:02:52M65
13thPhil Conway
GO01:03:19M50
14thBrian Johnson
WIM01:03:23M65
15thMark Glaisher
SAX01:04:14M65
16thLt Churcher
17 P&M Wksp A01:04:21
17thWO1 C Dunville
Army HQ01:04:34M50
18thBdr DeJagger
12 Regt RA01:04:41
19thSarah Scarbrough
MV01:04:50W35
20thLCpl D Rai
27 Regt RLC01:05:06M21
21stLt Col Moore MBE
102 Bn REME01:05:43M45
22ndMick Smith
HH01:05:47M65
23rdJohn Simmons
BOK01:05:51M65
24thLt MI Scott
DSEME01:05:53W21
25thCpl B Gurung
1 RSME Regt01:06:02M35
26thJill Blount
SO01:06:32W55
27thDavid Lane
SN01:07:00M65
28thWO2 Lear
16 Regt RA01:07:45
29thWO2 Nolan
QRH LAD01:08:16
30thJim Prowting
TVOC01:08:33M70
31stMike Goldthorpe
SOC01:08:51M55
32ndMaj T Grainger
Artillery Centre01:08:55M45
33rdWO1 S Ebbrell
Deepcut Station01:09:24M40
34thGraeme Macmillan
ind01:10:37M40
35thNeil Watts
SO01:10:52M60
36thIan Sayer
WSX01:11:09M65
37thCapt E Farren
RMAS01:11:22M21
38thJohn Harrison
BADO01:11:56M70
39thAlan Kersley
BADO01:12:08M60
40thStefan Stasiuk
BKO01:13:12M65
41stBohdan Rainczuk
SAX01:13:33M55
42ndLBdr Linden
16 Regt RA01:13:34
43rdMaj K Larsen
Army HQ01:14:08W40
44thLBdr Emery
16 Regt RA01:14:10
45thMegan Bett
SN01:14:31W20
46thRoy Heselden
BADO01:15:23M70
=46thTony Ludford
BADO01:15:23M70
48thSarah Howes
SAX01:16:03W55
49thMaj D Skillman
DSTL01:16:09M60
50thTom Edelsten
CHIG01:16:10M70
51stCol N Heppenstall
Army HQ01:16:23M50
52ndLt Col JL Kay
256 Fd Hosp01:16:32M55
53rdTim Keogh
MV01:17:56M50
54thCSgt L Difford
Southampton Univ OTC01:18:34M40
55thJohn Tzanetis
SN01:18:52M50
56thTerry Smith
SOC01:19:58M65
57thSerena Ludford
BADO01:21:48W50
58thJane Lambert
SO01:21:51W55
59thSue Hands
WIM01:23:06W65
60thMichael Merritt
SO01:23:12M60
61stDavid Kingdon
SAX01:23:18M65
62ndAndy Gaches
WIGHTO01:24:17M70
63rdChristine Kiddier
GO01:24:55W65
64thWO2 Ryhal-Gould
16 Regt RA01:25:10
65thPaul Wallace-Stock
SN01:25:57M70
66thPeter Riches
TVOC01:26:50M65
67thLt Hislop
12 Regt RA01:27:03
68thMaj AJ Sparkes
HQ RC01:28:02M40
69thSusan Crickmore
SO01:28:16W55
70thJenny Bray
SN01:29:07W60
71stLt Col D Pealin
HQ RC01:31:09M50
72ndRobert Smith
RAFO01:31:44M50
73rdFiona Clough
AOA01:33:22W55
74thChris Rose
BADO01:33:41W60
75thChris Mcdonald
MV01:36:33M75
76thLcpl PM Dragon
4 Bn REME01:36:48M21
77thAnne Tynegate
BADO01:38:33W55
78thCapt J Kenny
2 CS Bn REME01:39:02M21
79thCpl M Cook
QDG LAD01:42:07M21
80thIan Hudson
AOA01:42:25M65
81stSSgt Gibson
102 Bn REME01:44:35
82ndRuth Rhodes
SO01:48:17W75
83rdSSgt Inocco
17 P&M Wksp B02:04:31
84thLBdr A Nye
19 Regt RA02:08:51M21
85thGnr Pistana
12 Regt RA02:40:44
86thMichael White
MV02:45:07M80
87thCpl RAI
29 Cdo Wksp03:00:18M21
Cpl J Bacon
Deepcut StationDNF - DSQ None controM21
2Lt B Cater
Army HQDisqualified - DSQ Missed 105W21
2Lt M Spencer
19 Regt RADisqualified - wrong orderM21
Lt Col S Carter
Army HQDisqualified - Wrong No 7 (104 for 105)M50
James Parker
SODisqualified - Missed No 11 (124)M70
Page Updated
11-Oct-2017 21:20:18
Event website
Home