MLSS Upavon

3 July 2019

Final Results

Blue

Course Results

Show Splits
Blue - 5.9 Km / 60 m climb
Pos'nNameClubClassTagTimeBehindPaceMessage
1stMichael Krajewski
BAOCM35287337:2806:21
2ndMaj R Ashton
MoD Abbey WoodM35286339:1901:5106:39
3rdCapt E Dickins
Army HQM21287441:0203:3406:57
4thCapt Gallagher
32 Regt RAM40286541:1003:4206:58
5thLt Col CAJ Bromley Gardner
NRHQ RAM55287542:0604:3807:08
6thMelanie Slade
SNW50282342:4705:1907:15
7thJohn Cook
WSXM60300044:2406:5607:31
8thColin Metcalfe
BAOCM60295344:2506:5707:31
9thLt Col A Southby
War GarM50282644:5007:2207:35
10thChris Kemp
BAOCM55292045:1507:4707:40
11thIan Ditchfield
MVM60284745:1707:4907:40
12thSgt G Coath
26 Engr RegtM21296945:2607:5807:42
13thNick Nourse
NWOM55294345:5308:2507:46
14thColin Dickson
BAOCM60294646:0008:3207:47
15thNeville Baker
TVOCM65296646:0908:4107:49
16thMike Frizzell
BADOM60286447:4910:2108:06
17thSSgt F Roberts
War GarM35295948:0610:3808:09
18thCpl G Gurung
11 Sig RegtM21285948:0810:4008:09
19thSSgt S Gowen
35 Engr Regt (EOD)M40282248:5011:2208:16
20thSgt A Gordon
11 Sig RegtM40286149:2511:5708:22
21stLCpl C Anderson
35 Engr Regt (EOD)M35282549:3412:0608:24
22ndSSgt A Cook
32 Regt RAM21286951:2313:5508:42
23rdWO2 S Byrne
Artillery CentreM21299451:5114:2308:47
24thLCpl E Kapusa
47 Regt RAM35280452:0514:3708:49
25thMaj G Thorne
1 Arty BdeM45285452:0914:4108:50
26thSgt C Halton
1 Regt AACM35297552:2915:0108:53
27thMichael Reynolds
NWOM70298352:3015:0208:53
28thTim Hughes
TVOCM65297152:4815:2008:56
29thMaj K Larsen
Army HQW40284253:5416:2609:08
30thRobert Hick
WSXM55296754:1516:4709:11
31stRobin Smith
SOM65291254:3717:0909:15
32ndEamon Staunton
WIMM60282454:4517:1709:16
33rdWO1 J Leddy
Army HQM50284054:5517:2709:18
34thLt D Horsburgh
6 Bn REMEM21285254:5917:3109:19
35thCpl A McCleery
War GarM21296155:5818:3009:29
36thLucy Paton
SNW55282156:4119:1309:36
37thCapt J Wells
6 Bn REMEM21285857:1719:4909:42
38thRowena Naile
BAOCW55298257:2619:5809:44
39thFlt Lt J O'Neil
RAF SwanwickM21285657:3920:1109:46
40thMichael Merritt
SOM60284458:4821:2009:57
41stElisabeth Dickson
BAOCW60294761:2223:5410:24
42ndDavid Mullins
SARUMM70291761:5724:2910:30
43rdLt J Chapman
6 Bn REMEM21286262:1024:4210:32
44thWO2 WJ Magill
47 Regt RAM45295662:5525:2710:39
45thMaj L Henderson
HQ RCW45295165:2627:5811:05
46thSSgt S Van Eck
47 Regt RAM35295466:2228:5411:14
47thPhilip Gristwood
MVM70295766:3329:0511:16
48thStephen Jackson
BOFM65293867:0329:3511:21
49thAlex Kemp
INDM21291967:5330:2511:30
50thIan Wells
SOCM60296869:3832:1011:48
51stAnne Tynegate
BADOW55281973:3136:0312:27
52ndLt Col D Pealin
HQ RCM50285775:1137:4312:44
53rdMike Elliot
MVM65284178:1840:5013:16
54thGraham Sutton
MVM70295880:0942:4113:35
55thRuth Rhodes
SOW75285090:2152:5315:18
56thMatthew Knipe
QOM55290495:5358:2516:15
57thMichael White
MVM802945134:1496:4622:45
Eddie Narbett
EUOCM202834DNFRetd
Capt J Dullaghan
RSMSM212876DSQMissed No 31 (124)
Maj M P James
Bristol UOTCM602835DSQMissed No 34 (126)
SSgt J Reed
War GarM352960DSQClimbed fence
WO2 D Gosney
32 Regt RAM352871DSQMissed No 1 (100)
Maj RM Pendlenton
CRHQ AGCM552973DSQMissed No 6 (102)
Roger Maher
SOM802948DSQMissed No 34 (126)
Results updated
03-Jul-2019 18:00:07
Home