MLS Barossa East

12 February 2020

Provisional Results

Short Green

Course Results

Show Splits
Short Green - 3.8 km / 80 m climb
Pos'nNameClubClassTagTimeBehindPaceMessage
1stMaj R Tearle
Defence AcademyM3548360533:4908:53
2ndSue Bett
SNW5020464834:0700:1808:58
3rdPhil Conway
GOM5520160035:2201:3309:18
4thNeil Watts
SOM6040075036:2602:3709:35
5thOCdt M Bett
OUOTCW2150773937:1903:3009:49
6thMike Murray
SLOWM759561338:0704:1810:01
7thMartin Lock
GOM7024587339:4805:5910:28
8thPeter Davis
SOCM6018758740:2706:3810:38
9thSarah Brown
SLOWW6541047941:1707:2810:51
10thAndy Macgregor
BADOM7541316043:4509:5611:30
11thNick Grant
INDM4541045643:5110:0211:32
12thColin Holcombe
BAOCM6050003044:3310:4411:43
13thStephen Peacock
SNM6519554845:0811:1911:52
14thHilary Pickering
WIMW6541165146:2512:3612:12
15thLinda Pakuls
WIMW6050498846:2712:3812:13
16thBrian Bailey
WIGHTOM7041009347:0613:1712:23
17thDavid Battison
SARUMM7022337947:1613:2712:26
18thGeorge Engelhardt
MVM6547827047:4813:5912:34
19thKim Liggett
NGOCW5548375148:3414:4512:46
20thKeiko Conway
GOW5520177748:4014:5112:48
21stNick Kearns
BAOCM6540477149:1415:2512:57
22ndCapt E Pickersgill
RMASM458742349:3415:4513:02
23rdIan Wells
SOCM6019473650:2116:3213:15
24thBeryl Pring
SAXW7040801750:2716:3813:16
25thPeter Bartlett
WIGHTOM6050253551:4017:5113:35
26thJen Daplyn
SNW4047063251:4717:5813:37
27thKaren Mills-Hicks
GOW4040810752:1118:2213:43
28thTerry Smith
SOCM6550264052:3518:4613:50
29thMike Elliot
MVM6548314554:0820:1914:14
30thCarol House
SOW6041035456:2522:3614:50
31stRobert Leppard
SNM6550749856:2722:3814:51
32ndLesley Innes
BKOW6051023857:1523:2615:03
33rdRoger Baker
TVOCM8548306657:2723:3815:07
34thAlain Wilkes
BKOM7048306557:3923:5015:10
35thMark Blackstone
BOKM7048307857:4924:0015:12
36thRosie Merry
DFOKW5541031957:5624:0715:14
37thJohn Farren
TVOCM8048309358:1724:2815:20
38thLiz Stradling
BKOW6024005959:2825:3915:38
39thRalph Phillips
SOM7040801959:3125:4215:39
40thEric Harper
BKOM6548313759:5426:0515:45
41stJean Fitzgerald
SAXW6550269260:5027:0116:00
42ndChris Simpson
SOM7050278061:0727:1816:05
43rdRichard Brightman
WIMM7540740961:2227:3316:08
44thTony Noott
BOKM8021114962:5129:0216:32
45thSue Gallagher
SOW6551108163:5630:0716:49
46thChristine Glew
SLOWW6541003564:3530:4616:59
47thColin Merry
DFOKM6548117664:5531:0617:05
48thSusan Wilkes
BKOW6548307265:0031:1117:06
49thSheila Miklausic
NGOCW7050234966:3732:4817:31
50thClare Fletcher
BOKW7548425467:3033:4117:45
51stYvonne Hodson
TVOCW7022719167:4233:5317:48
52ndJohn Morris
SOM7018777374:4440:5519:40
53rdJohn Coleman
NGOCM8018232776:0542:1620:01
54thChristine Carlill
INDW6040994682:0148:1221:35
55thJohn Warren
WIMM8024586787:5254:0323:07
56thPat Hart
SARUMW7548308194:2760:3824:51
John Rix
BOKM70408001DSQMissed #7 (142)
Pte J Vaughan
4 ParaM20405583DSQMissed #3 (108)
Pte N Tulachan
13 Regt RLCM21409955DNFRetd
OCdt j Abbott
RMASM21245955DNFRetd
Fiona Clough
BKOW55221222DSQMissed #1-5
Bill Alexander
MVM75409943DNFRetd
Results updated
12-Feb-2020 18:23:56
Home