MLS North Barossa

23 November 2022

Provisional Results

Brown

Course Results

Show Splits
Brown - 9 km / 225 m climb
Pos'nNameClubClassTagTimeBehindPaceMessage
1stMichael Krajewski
BAOCM4050730752:5005:52
2ndTuomas Tala
TVOCM5052004357:4904:5906:25
3rdLt Col Richard Mawer
HQ ARRCM5050749058:0005:1006:26
4thMaj Richard Barrett
101 Op Sust BdeM5025792258:3305:4306:30
5thNick Cooper
SNM4540745359:0806:1806:34
6thMaj(Retd) Sarah Rollins
HQ RCW4551803061:5209:0206:52
7thPeter Daplyn
SNM4051118162:0609:1606:54
8thKeith Belsey
SNM5551802763:2010:3007:02
9thJan Travnicek
TVOCM4519477863:4510:5507:05
10thWO2 Des Dickinson
MoD Abbey WoodM4051804264:0411:1407:07
11thSqn Ldr Paul Watson
78 Sqn SwanwickM4019030964:1911:2907:08
12thTim Must
TVOCM5017045464:2011:3007:08
13thLt Col(Retd) Colin Metcalfe
BAOCM6040993864:3111:4107:10
14thCpl Sudeep Kamal
12 Regt RAM2118777464:4811:5807:12
15thMajor Jon Oxley
London Central GarrisonM5019064864:5112:0107:12
16thMajor Michael James
Army HQM6031001065:0812:1807:14
17thAbi Weeds
SLOWW4525585865:2412:3407:16
18thRichard Lloyd
LOKM5019031166:5714:0707:26
19thWO2 Gareth Mansfield
12 Regt RAM3519069067:0714:1707:27
20thCaptain Gareth Radcliffe
3 Regt AACM4047065168:3215:4207:36
21stTommi Grover
BOKM4551804368:3715:4707:37
22ndSimon Farrington
BAOCM3522630269:5817:0807:46
23rdNick Nourse
NWOM6051886070:3417:4407:50
24thSSgt Dan Cope
Armour CentreM4041209472:2319:3308:02
25thPeter Jones
SNM6540814172:5220:0208:05
26thMaj Gordon Bromidge
101 Op Sust BdeM4548361173:2620:3608:09
27thJocie Hilton
SNW1625579473:4120:5108:11
28thBarry Jones
SOM5541226374:2021:3008:15
29thSarah Scarbrough
MVW4051354475:1122:2108:21
30thPaul Fox
SNM6022345075:4722:5708:25
31stMike Frizzell
BADOM6051356176:2623:3608:29
32ndLt Col Greg Ehlen
Army HQM5550181676:4423:5408:31
33rdPhilip Harvey
WIMM5011507176:4523:5508:31
34thRobin Mills
WIMM5523999376:5524:0508:32
35thSqn Ldr John Liston
RAFOM5040989477:0324:1308:33
36thRobin Bishop
TVOCM5541230288:2235:3209:49
37thLt Col John Kay
101 Engr RegtM6050720589:0536:1509:53
38thMaj Eddie Walsh
HQ RCM5520608989:4036:5009:57
39thMaj Kerry Larsen
Army HQW4550762789:5137:0109:59
40thWO2 Jason Edwards
BAOCM5051801889:5237:0209:59
41stWO1 Glyn Buckley
HQ RCM5550253691:3238:4210:10
42ndAndrew Hannaford
SOM6551804193:0140:1110:20
43rdG 7 Iain Brant
DFOKM60488295116:5164:0112:59
Capt Richard Ward
101 Op Sust BdeM40407294DNFRetd
WO1 Stuart Greening
Upavon StnM55412293DNFRetd
Major Edward Dickins
HQ 3 UK DivM35522580DNFRetd
Results updated
23-Nov-2022 18:16:01
Event website
Home