MLS North Barossa

23 November 2022

Provisional Results

Sh Green

Course Results

Show Splits
Sh Green - 3.3 km / 95 m climb
Pos'nNameClubClassTagTimeBehindPaceMessage
1stJill Blount
SOW6020614226:0707:54
2ndDavid Saunders
HHM6050251527:4401:3708:24
3rdPaul Street
SLOWM6549716728:0301:5608:30
4thSarah Darley
SNW1825585528:2502:1808:36
5thGill Prowse
SNW6023289129:1103:0408:50
6thStuart Ferguson
INDM6525792329:3503:2808:57
7thMike Murray
SLOWM759561329:4803:4109:01
8thIan Ditchfield
MVM6541320829:5803:5109:04
9thLinda Pakuls
WIMW6550498832:2506:1809:49
10thLt Col (Retd) Chris Barrington Brown
BAOCM6051356232:3906:3209:53
11thAngela Darley
GOW4519020132:5806:5109:59
12thJane King
SOW6519552633:4407:3710:13
13thFrank Edge
SNM6551885033:5307:4610:16
14thAllan Darwell
BOKM7048316134:2008:1310:24
15thDavid Rosen
SROCM6525579834:2408:1710:25
16thSarah Brown
SLOWW7048307235:0508:5810:37
17thEdward Forman
SOM7051103035:5609:4910:53
18thPeter Bartlett
WIGHTOM6550253536:1610:0910:59
19thGeorge Engelhardt
MVM708572336:5210:4511:10
20thRichard Rae
BKOM7551113437:3911:3211:24
21stDavid Hanstock
BOKM6540753738:1512:0811:35
22ndCliff Thorne
BKOM6550012538:2212:1511:37
23rdTeresa Turner
SLOWW7041008738:3712:3011:42
24thAS1 Jack Bridge
RAF HonningtonM2140732338:5712:5011:48
25thHilary Sellens
SOSW6520464839:2913:2211:57
26thRichard Steptoe
TVOCM7551034339:3213:2511:58
27thAndy Macgregor
BAOCM8041316039:3913:3212:00
28thBrian Bailey
WIGHTOM756307939:5313:4612:05
29thLt Col Damien Pealin
HQ RCM5549730040:4014:3312:19
30thJon Wheatcroft
TVOCM7048402841:0314:5612:26
31stNigel Saker
SLOWM7018233341:1215:0512:29
32ndRoger Maher
SOM8041309541:1415:0712:29
33rdJane Archer
SNW6551354241:5115:4412:40
34thFiona Hanstock
BOKW6551023542:0015:5312:43
35thMiriam Rosen
SROCW7025792442:2116:1412:50
36thLiz Stradling
BKOW6524005942:4416:3712:56
37thHoward Thomas
BOKM7552258942:5816:5113:01
38thChris Simpson
SOM7551799943:2217:1513:08
39thTony Ludford
BADOM7548404944:1218:0513:23
40thMichele Funnell
SOW6518223345:1919:1213:43
41stLt Col(Retd)Paul Wallace-Stock
SNM7548310445:2919:2213:46
42ndJohn Collyer
SOSM7540860946:0820:0113:58
43rdRosie Merry
DFOKW557709946:3320:2614:06
44thGill Sharp
SNW6052258546:4120:3414:08
45thJane Breed
HHW706343548:5022:4314:47
46thMike Forrest
BOKM6551883349:1123:0414:54
47thClare Fletcher
BOKW8048425450:1624:0915:13
48thCapt(Retd) Ken Williams
BAOCM8551884951:3325:2615:37
49thGeorge Elkin
BAOCM7551801352:2726:2015:53
50thJerry Newcombe
BOFM6540074452:5826:5116:03
51stChristopher Moon
BOKM7050220853:1627:0916:08
52ndChris Glew
SLOWW6540994155:4429:3716:53
53rdSue Gallagher
SOW6551108156:4630:3917:12
54thYvonne Hodson
TVOCW7522719162:5436:4719:03
55thTimothy Angel
SOCM8021115268:3342:2620:46
56thJohn Farren
TVOC48309369:5643:4921:11
57thMichael White
MVM8523301981:5155:4424:48
58thJohn Thompson
TVOCM8548307081:5255:4524:48
59thJim Munday
BKOM7551885386:0159:5426:03
Results updated
23-Nov-2022 18:16:01
Event website
Home